detail-reference-farmy

POTRAVINÁŘSTVÍ
A VERTIKÁLNÍ FARMY

Jedná se o provozy specifické svými požadavky. Vstupuje do nich vždy výrazně know-how provozovatelů. Jsou také velmi závislé na konkrétní lokalitě, ve které se nacházejí. Dodáváme a zajištujeme servis všech typů nástrojů pro úpravu vzduchu (teplota, vlhkost). Při minimálních nákladech tak dosáhneme využití potenciálu běžných zařízení pro úpravu vzduchu, pro maximální přesnost parametrů, které pěstitel potřebuje řídit.

Potravinářské provozy jsou citlivé na hygienu provozu; našim úkolem zde také často bývá dodržet specifické požadavky na teplotu a vlhkost.

Pěstované plodiny na farmách zase někdy vyžadují určitou simulaci prostředí. Pro správný výnos navíc často provozovatelé těchto farem upravují prostředí pro růst. U vertikálních farem se často bavíme o progresivní nové technologii.

Máme značné zkušenosti s nasazováním systémů měření a regulace pro řízení prostředí. Víme, že abychom mohli každý cyklus vyhodnotit, musíme správně sbírat data a tato vizualizovat. To umíme udělat pomocí standardních ekonomických nástrojů bez nutnosti investic do speciálního softwaru.

Sonnentor

DSC_2251
DSC_3303
DSC_3327

další reference

POZVĚTE NÁS DO PROVOZU,
MÁME ČICH NA SPRÁVNÉ KLIMA

logo-airtechnology-white

info@airtechnology.cz
+420 518 321 001

AIR TECHNOLOGY s.r.o., Čajkovského 4235/47 | 695 01 Hodonín

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 23508.
Copyright Air Technology s.r.o. | Všechna práva vyhrazena

by krea.tiff