VYTVÁŘÍME KLIMA 
NA MÍRU VAŠEMU BYZNYSU

SPOLEČNOST S 30 LETOU TRADICÍ

AIR TECHNOLOGY

Jsme předním dodavatelem vzduchotechniky pro prostory, ve kterých denně dostávají zabrat nejenom zaměstnanci. Počínaje zdravotní filtrací u lékařů během virových sezón přes odsávání provozních nečistot v průmyslové výrobě až po řízení klimatu na stadionech či v datových centrech.

Air Technology s.r.o. dodává vzduchotechnická řešení s vysokými užitnými vlastnostmi, minimálním dopadem na životní prostředí a dlouhou životností. Ekonomika a ekologie pro nás nejsou jen marketingovými výrazy. Od 90. let systematicky prosazujeme použití efektivních a úsporných řešení, zodpovědně navržených a technicky kvalitně provedených.

Naše zkušenosti s realizací široké škály zařízení techniky prostředí, chlazení a klimatizace; stejně jako naše účast na výzkumných a vývojových projektech našich partnerů jsou zárukou bezvadné funkčnosti a přínosu pro vás a pro vaše podnikání.

firma-foto
servisni-cinnost-icon

SERVISNÍ ČINNOSTI

Náš servisní tým zajišťuje dokonalé klima a bezproblémový provoz v různých typech zařízení. Ať už se jedná o průmyslovou halu s velkokapacitní výrobou, anebo designové a čisté prostředí s vysokými nároky na komfort. Samozřejmostí je technická podpora 24/7.

Dodáváme a odborně instalujeme jak systémy klimatizace a tepelných čerpadel, tak rozsáhlé systémy komerční a průmyslové vzduchotechniky. Provádíme preventivní i opravní servis jak zařízení námi dodaných, tak i dříve instalovaných jinými firmami. Pod křídla servisní péče umíme převzít i vaše stávající zařízení, které pro vás uvedeme do top stavu. 

firma-ikony-1
firma-ikony-2
kontakt-mapa
kontakt-pobocky

POBOČKY

CENTRÁLA HODONÍN
Čajkovského 4235/47,
695 01 Hodonín

POBOČKA BRNO
Clubco coworking, Vlněna 5,
602 00 Brno

STŘEDISKO PŘEROV

kontakt-servis

SERVISNÍ PARTNEŘI

OPAVA

PRAHA

JESENICE U PRAHY

PŘÍBRAM

POZVĚTE NÁS DO PROVOZU,
MÁME ČICH NA SPRÁVNÉ KLIMA

logo-airtechnology-white

info@airtechnology.cz
+420 518 321 001

AIR TECHNOLOGY s.r.o., Čajkovského 4235/47 | 695 01 Hodonín

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 23508.
Copyright Air Technology s.r.o. | Všechna práva vyhrazena

by krea.tiff